Komunikat prasowy

10.04.2017

Podsumowanie eksperckich warsztatów na temat komunikacji korporacyjnej w spółkach giełdowych

23-24 marca odbyły się warsztaty organizowane przez „Rzeczpospolitą” i „Parkiet”, poświęcone tematyce zarządzania komunikacją korporacyjną. Eksperci NOBILI PARTNERS mieli przyjemność podzielić się swoją praktyczną wiedzą z licznym gronem uczestników. Wśród prelegentów znaleźli się również przedstawiciele m.in. Asseco Poland, TAURON Polska Energia, Orbis i Związku Maklerów
i Doradców.

Podczas dwudniowych warsztatów odbyły się dwa wykłady prowadzone przez Piotra Bieżuńskiego, Prezesa Zarządu NOBILI PARTNERS. Pierwszego dnia, podczas prelekcji wygłoszonej przez Piotra Bieżuńskiego pt. „Mity o obowiązkach informacyjnych i nowych regulacjach. MAR case studies – najczęściej popełniane błędy”, z perspektywy wielu doświadczeń NOBILI przedstawione zostało m.in. jaki wpływ na poznanie oczekiwań inwestorów i analityków ma badanie preception study, jak prawidłowo tworzyć regulacje wewnętrzne, profit warning w praktyce oraz jak z perspektywy relacji inwestorskich szybko i sprawnie znacząco podnieść jakość i użytkowość raportów okresowych.

Kolejnego dnia warsztatów, Piotr Bieżuński poprowadził panel „Kryzys w spółce giełdowej i publicznej. Jak sobie z nim radzić?”. Tym razem uczestnicy warsztatów szczegółowo zapoznali się z narzędziami, metodami oraz założeniami strategii działania w polityce informacyjnej firmy podczas kryzysu. Co najważniejsze, podsumowując spotkanie, słuchacze otrzymali odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytanie –  jak przewidzieć kryzys komunikacyjny oraz jak przekuć go w sukces wizerunkowy.

Szczegółowe informację dotyczące warsztatów dostępne są pod linkiem:

https://konferencje.rp.pl/wydarzenia/4/19-komunikacja-korporacyjna-w-spolkach-gieldowych/program

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki komunikatu

TwitterinPeopleChat