Komunikat prasowy

22.05.2015

Nasz ekspert cytowany przez Gazetę Giełdy Pakiet

Joanna Siedlaczek, Konsultant w NOBILI PARTNERS, wystąpiła w roli eksperta na łamach Gazety Giełdy Parkiet. W materiale Piotra Zająca poświęconym relacjom spółek z inwestorami indywidualnymi wskazała na dużą konkurencję w zabieganiu o uwagę inwestorów oraz zaznaczyła, że część spółek prowadzi relacje inwestorskie kierowane tylko i wyłącznie do inwestorów instytucjonalnych.

Joanna Siedlaczek zwróciła również uwagę na fakt, że po wyłączeniu ze statystyk inwestorów zagranicznych, którzy skupiają się tylko na kilkunastu największych spółkach notowanych w Warszawie oraz animatorów. Okazuje się, że tak prezentowany udział inwestorów indywidualnych w obrotach na GPW sięga aż ponad 30 proc.

W artukule wypowiedzieli się również m.in.: Mirosław Kachniewski, Prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Rafał Zdon, Wiceprezes Zarządu PCC Rokita oraz Waldemar Markiewicz, Prezes Izby Domów Maklerskich. 

Zachęcamy do lektury: http://www.parkiet.com/artykul/1425118-Dlaczego-warto-dbac-o-komunikacje-z-inwestorami-indywidualnymi.html?p=2

Kontakt dla mediów

Piotr Bieżuński
Piotr Bieżuński
Partner
piotr.biezunski@nobili.pl
NOBILI PARTNERS
tel: +48 605 838 422

TwitterinPeopleChat